Tilsette

Tilsette ved Sunnhordland museum.

Telefon sentralbord: +47 53 41 38 99

Linda Øen, direktør

Telefon: +47 970 67 136

linda.oen@sunnhordland.museum.no

Helge Pedersen, konservator 

Telefon: +47 402 45 374
hp@sunnhordland.museum.no

Martin Aarvik, driftsleiar

Telefon: +47 95229695

martin.aarvik@sunnhordland.museum.no

Bjørn Arve Lunde, bygningsvernkonsulent

Telefon: +47 915 98 205
blu@sunnhordland.museum.no

Trine Kyvik, museumsrådgivar

Telefon: +47 418 07 520
trine@sunnhordland.museum.no

Helén Petersen, avdelingsleiar Halsnøy Kloster

Telefon: +47 481 30 020
hkl@sunnhordland.museum.no

Aud Helen Skaten, konservatorassistent

Telefon: +47 53 41 38 99
aud.h.skaten@sunnhordland.museum.no

Inge Strømsnes, handverkarassistent

Øyvind Særsten (skjøtsel Halsnøy Kloster)

Telefon:  +47 909 10 987
o-saers@knett.no

Charlotte Tvedte, formidlingsleiar

Telefon: +47 99165395

charlotte@sunnhordland.museum.no

Annelise Grindheim, publikumsansvarleg Sæbøtunet

Telefon: +47 917 49 994 

annelise.grindheim@sunnhordland.museum.no

Hege Meling Larssen, publikumsansvarleg Sunnhordlandstunet

Telefon: +47 99566441

hege.larssen@sunnhordland.museum.no

Skip to content